شنبه، 30 فروردين ماه، 1393

باکس توضیحات شما درباره خدمات دهی وب سایت به صورت متحرک
خوش آمدید کاربر میهمان

حکیم ایرانی


 • گیاه مهجور ، حنا

  گیاه مهجور ، حنا

  ما ایرانی ها عادت کردیم از حنا به عنوان یک گیاه رنگ آمیزی استفاده کنیم و اینقدر درگیر این خصوصیت شدیم  که بقیه امکانات این گیاه را فراموش کردیم، پیامبر اکرم(ص) میفرمایند:من هیچ درختی را به قدر حنا دوست نمیدارم" . . .

 • رازهای زندگی قسمت 28

  رازهای زندگی قسمت 28

  متاسفانه توی کشور ما در سالهای اخیر کیست تخمدان در خانمها به شدت افزایش پیدا کرده است که وقتی به سراغ آنها برای دلیل این بیماری میریم از هر 10 نفر ،10 نفر از دلایل کیست تخمدان هیچ چیزی نمیدانند  فقط آن را زائده زیادی رحم میشمارند. بصورت کلی، پوشیدن شلوار لی و تنگ یک هفته قبل از دوران قاعدگی، استحمام کردن و مستقیم آب روی واژن گرفتن (در این دوران میبایست فقط تن را با آب ملایم از بالا رو به پائین شست)،مصرف قرص اچ دی و ال دی در این دوران و در آخر کمبود ویتامین A از مهمترین عوامل وجود کیست تخمدان میباشند . . .

 • تدابیر ویژه برای افراد پیر

  تدابیر ویژه برای افراد پیر

  مزاج افراد پیر مختلف میباشد، به طوریکه اعضای اصلی ایشان سرد و خشک است، ولی رطوبات بلغمی در داخل اعضای آنها انباشته می شود. پس لازم است به علائم بیماری توجه شود. اگر علائم بر سردی خشکی دلالت کنند باید غذا و بقیه تدابیر گرم و خشک باشد. ولی اگر سرد و تر بود باید تدبیر گرم و خشک به کار برد. . . .

 • تقویم مطب سنتی و ساعات مزاج ها

  تقویم مطب سنتی و ساعات مزاج ها

  از نظر مزاج به قول برخي از حكما در سه ساعت اول روز غلبه خون، و سه ساعت گرم بعدي غلبه صفرا سپس سودا و تا قبل از صبح غلبه بلغم است. بهترين ساعات شبانه روز بين الطلوعين يعني از اذان صبح تا طلوع آفتاب است، نسيم صبحگاهي مي‌وزد كه بيداري در اين ساعات سبب سلامت است . . .

 • جلاب چيست

  جلاب چيست

  جهت تقويت عمومي بدن،نشاط آور براي بدن،تقويت كننده قلب و اعصاب و معده و كبد و پاك كننده كليه و مثانه از ريگ و شن ميباشد و طبيعت آن معتدل رو به گرمي ميباشد . . .فروشگاه قالب

با عرض پوزش این مقاله در حال حاضر غیر فعال میباشد.

Content ©